ویدیو آموزش زبان

محاسبه گر قیمت ترجمه

زمینه: زبان: تعداد کلمه:

ویدیو های آموزشی

وقتی صحبت از آموزش به میان می آید، معمولاً کلاس درس همراه با تعدادی صندلی، دانش آموز و معلم به ذهن متبادر می شود یعنی دانش آموزان در یک کلاس درس منتظر شنیدن صحبت های معلم خود پیرامون موضوعات مختلف هستند. اینگونه یادگیری همواره در قرون متمادی در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گرفته البته شایان ذکر است که هنوز هم جز بهترین شیوه های آموزشی است و مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای امروز با وجود تکنولوژی های مختلف که باعث سهولت در زندگی بشر شده امر آموزش نیز دچار تغییرات زیادی شده است. یکی از روش هایی که سالهاست مورد استفاده همگان به ویژه دانشجویان و دانش آموزان قرار میگیرد، آموزش از راه دور است. این نوع از آموزش روش های گوناگونی دارد، و مزیت آن دسترسی آسان در هر زمان و هر مکان برای همه است. دانشگاهها و موسسات آموزشی به صورت مداوم و هدفمند اقدام به برگزاری این دوره ها می کنند. یکی از زیرشاخه های مهم و نوین این حوزه، موک می باشد، این نوع از آموزش در ایران جز حوزه های نوین قرار میگیرد، و موسسه شریف یار در نظر دارد در آینده این دوره ها را به صورت استاندارد برگزار نماید.

حال با توجه به موارد ذکر شده، بخش ترجمه موسسه شریف یار ویدیو های آموزشی را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می دهد. نکته مهم درمورد این دوره ها این است که آن ها توسط بزرگترین و معتبر ترین دانشگاه های دنیا برگزار می شوند و موسسه این امکان را برای افرادی که حتی به زبان انگلیسی مسلط نیستند فراهم آورده و متن کلیه جلسه ها به صورت زیر نویس و یکجا ترجمه و در اختیار کاربران قرار میگیرد.

آموزش گرامر و سبک در زبان انگلیسی

آموزش گرامر و سبک در زبان انگلیسی

اولین دوره گرامر و سبک در زبان انگلیسی از تاریخ 13 مهر بر روی سایت شریف یار قرار می گیرد. این دوره در 24 جلسه به صورت هفتگی برگزار می شود. علاقمندان می توانند ویدیوها را ...

ادامه مطلب